Merak ettikleriniz için buradayız

Neleri Merak Ediyorsunuz ?

Merak ettikleriniz burada. Online Tabela avantajlarını inceleyin. Bizlerle alakalı aklınızda kalan tüm soruları cevaplıyoruz.

Tabela montaj hizmetiniz var mı ?

Tabela ürünleri ile ilgili çeşitli ar-ge çalışmaları sonucu şirketimiz ürün hammaddesi ve kalitesinde iddialıdır. Bunun yanında Online Tabela dilerseniz montaj hizmetini de verebilmektedir. Montaj işlemlerinde kar amacı gütmeyen şirketimiz, montaj ekipleriyle başta İstanbul olmak üzere istenilen bölgede montaj hizmetini sunmaktadır.

Tabelanın zemini nasıl olacak ?

Online Tabela tabelanızı montaja hazır hali ile size gönderir. Tabelanın zemini gönderilen ürün içinde yer almaz. Dilerseniz zemin ihtiyacınızı da Online Tabela ekibi tarafından giderebilirsiniz. Online Tabela size montaja hazır haliyle ürünü, tercihinize göre tabelanın zeminini ve montaj hizmetini sağlayarak, anahtar teslim tabela ihtiyacınızı karşılayabilir.

Tabelanın ölçüsünü nasıl belirlemeliyim ?

Tabelanızın ölçüsü etkili bir tabela için en önemli etkendir. Tabelanın montaj edileceği alan sizin tabelanızın yüksekliğini belirleyecektir. Montaj yapılacak zeminin alınını ekibimizle paylaştığınızda, ekibimiz size en uygun ölçüleri belirtecektir. Ayrıca tabelanın ne kadar bir mesafeden okunacağı gibi teknik bilgiler ışığında size rehberlik edilecektir.

Tabela için gelip keşif yapıyor musunuz ?

Online Tabela web tabanlı çalışan bir reklam şirketidir. Dolayısıyla bazı durumlar dışında keşif yapmaz. Tabelanızı montaj etmek istediği Montaj yapılacak zeminin alınını ekibimizle paylaştığınızda, ekibimiz size en uygun ölçüleri belirtecektir. Ayrıca tabelanın ne kadar bir mesafeden okunacağı gibi teknik bilgiler ışığında size rehberlik edilecektir.

Tabela için ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Form, E-mail ya da telefon ile iletişime geçtikten sonra teknik ekibimiz size istediğiniz tabela ile ilgili olarak yazılı teklif gönderir. Yazılı teklife mail adresinizden ya da telefonunuzdan bakabilirsiniz. Teklifte bulunan ödeme linkine tıkladığınızda ödeme sayfasına yönlenirsiniz. Ayrıca şirketimizin hesabına havale yoluyla da ödeme yapabilirsiniz. İşlem tamamlandığında siparişiniz üretime alınır.

Tabelanın fiyatını nasıl alabilirim ?

İhtiyacınız olan tabelayı tespit ederek aşağıdaki linklerden tabelanızı tasarlayın Krom Kutu Harf Paslanmaz Kutu Harf Pleksi Kutu Harf Alüminyum Kutu Harf Led Tabela Strafor Tabela Neon Tabela Totem Tabela Adım adım ekranda çıkan soruları / seçimleri size en uygun şekilde cevaplayın Gündüz Gece olmak üzere taslak 3 boyutlu (3D) görüntünüzü elde edin 3D Görüntünün altında fiyatınız seçmiş olduğunuz çalışma doğrultusunda görüntülensin

Tabelayı 3D nasıl tasarlayabilirim ?

İhtiyacınız olan tabelayı belirledikten sonra sitemizede bulunan linkler ve aşağıdaki linkler aracılığı ile 3D ürün tasarlayabilir ve anında fiyat alabilirsiniz. Krom Kutu Harf, Paslanmaz Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Led Tabela, Strafor Tabela, Neon Tabela, Totem Tabela

Online Tabela fiyatları neden daha uygun ?

Online Tabela web tabanlı çalışan bir reklam şirketidir. Dolayısıyla internet sayesinde maliyetleri çok daha düşüktür ve bu avantajı da fiyatlara yansıtarak sizlere en uygun fiyatı sunar. Türkiye çapında erişim imkanı olan şirketimiz seri üretim ile fiyat rekabetinde öncüdür. Online Tabela internet ile doğrudan satış yaparak imalattan tüketiciye alışverişinin fiyattaki avantajını sizlere sunuyor. Ayrıca Online Tabela internet tabanlı çalışmasıyla, masraflardan elde ettiği tasarrufu malzemenin kalitesine yansıtarak, hammaddeye ve malzemeye yatırım yapar.

Online Tabela ajans mı reklam şirketi mi?

Online Tabela ajans değildir. Aracı komisyoncu ya da danışmanlık şekliyle çalışmaz. Online Tabela bir reklam şirketidir. Kendi ürünleri ve kendi marka değeri vardır. Üreticiden tüketiciye direk satış yaparak müşterilerine rehberlik yapar.

Hangi tabela türlerinde hizmet veriyorsunuz ?

Aşağıdaki tabela türlerinde Online Tabela’dan hizmet alabilirsiniz. Krom Kutu Harf, Paslanmaz Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Led Tabela, Strafor Tabela, Neon Tabela, Totem Tabela Ayrica şirketimiz reklam ürünlerindeki ürün portföyünü de her geçen gün arttırarak sizlerin tek noktadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacaktır.

Aklınızda Kalanlar İçin

Bizimle İletişime Geçin

Adresimiz

E5 Yanyol, No:65, Denizköşkler Avcılar İSTANBUL

Bizi Arayın

(+90) 444 32 54

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 19:00
Cumartesi: 09:00 – 16:00